top of page

Ieškau Laimės Pamokos co-founderės (-io)

Labas, aš Almantas – Laimės Pamokos ir kitų emocinės gerovės iniciatyvų autorius. Iki šiol aktyviai veikęs vaikų ir suaugusių emocinės gerovės srityse, dėl pastarojo projektų augimo - gėdingai užleidau projektus vaikučiams. Todėl aktyviai ieškau sau pamainos – žmogaus, kuris spindėtų idėja į Lietuvos švietimo sistemą įnešti naują emocinės gerovės vystymo kokybę. Kartu turime unikalią galimybę išauginti emociškai raštingą, empatišką ir šviesią ateitį mums visiems kursiančią jaunąją kartą. Laimėtojų kartą!

KAS ČIA PER DARBO POZICIJA?

Viskas labai paprasta – kviečiu aktyviai vystyti jau veikiantį nedidelį misijinį verslą - emocinio raštingumo kursą pradinukams. Ir dėti pastangas, kad jis augtų. Tą paprastumą ironizuoju, žinoma, nes veikti tikrai yra ką: nuo strateginių veiklų, tokių kaip esamo verslo modelio peržiūros ir korekcijų, plėtros strategijos, galbūt papildomų veiklų (pvz. stovyklų, mokymų, seminarų) įtraukimo. Iki taktinių down-to-earth veiklos koordinavimo darbų – vaikų grupių formavimo, reikalingo inventoriaus supirkimo, grafikų sudarymo, partnerysčių ir jų sąlygų išpildymo, mokytojų koordinavimo, sutarčių ir sąskaitų išrašymo, finansų struktūros prižiūrėjimo, atgalinio ryšio kūrimo, bendravimo su kursą lankančių vaikų tėvais ir visų tavo idėjų, susijusių su vaikų emocinio raštingumo lavinimu, įgyvendinimo.

REIKALAVIMAI

Reikalavimai tik du:
1. Nuoširdi motyvacija aktyviai vystyti projektą.
2. Užtikrinti prie projekto dirbančios komandos emocinį komfortą.

PRIVALUMAI

Vystant Laimės Pamokos veiklą labai pasitarnaus tavo sukaupta patirtis:

- Sėkminga panašaus projekto ar verslo vystymo patirtis
- Komercinių švietimo projektų (būreliai, stovyklos, privačios mokyklos) rinkos išmanymas
- Persona supratimas, kalbant rinkodaros terminais: didžiųjų miestų pradinukų mamos, gaunančios aukštesnes nei vidutines pajamas 
- Performance, social media ir influencer marketingo žinios
- Pradinių klasių vaikų emocinio raštingumo (psichologijos) vystymosi pagrindai

- Vadovavimo / komandos koordinavimo patirtis

KAIP ATRODYS DARBOTVARKĖ?

Nėra ką slėpti, kad aš skirdavau keletą valandų per savaitę, koordinuojant 10 žmonių komandą, dirbančią su 50 vaikučių grupėm. Tam ir ieškau pamainos, kad pilnai įdarbintume visą komandą, nes turime pajėgumus dirbti su šimtais vaikų trijuose didžiausiuose šalies miestuose. Norėčiau, jog tapčiau tik patariančiuoju balsu, tad neužsiimsiu nei laiko ar darbų kontrole, nei juolab - mikrovadyba. Man svarbiausia - augantys kiekybiniai ir kokybiniai projekto rezultatai bei laiminga projektą vystanti komanda.

NIEKAS NEAIŠKU - TAI ČIA PILNAS ETATAS AR KAŽKOKIA CHALTŪRA?

Norėčiau, kad tu man tai padėtum susigaudyti. Aš tris metus šią veiklą koordinavau kartu vesdamas mokymus, rašydamas knygas ir organizuodamas konferencijas. Todėl išnaudojau gal dešimtadalį rinkos potencialo. Su kokiu užsidegimu ir energija imsiesi darbų, nuo to tiesiogiai priklausys tiek tas etatas, tiek ir žemiau esantis punktas.

KIEK UŽDIRBSI?

Nebūčiau atviras, jei sakyčiau, kad esu nusimatęs kažkokį konkretų atlygį, tačiau esu dosnus opcionais. Juk ieškau žmogaus, kuris sėstų už verslo vairo ir prisiimtų pilną atsakomybę už rezultatus. Projektas jau dabar yra pelningas, o gaunama grąža sąžiningai ir adekvačiai dalinsiuosi su sąžiningai ir nuoširdžiai dirbančiu partneriu.

KĄ BE EURŲ DAR TURIM PASIŪLYTI?

Visuose skelbimuose rašo "nereali ir motyvuota komanda", tik mūsų atveju taip yra iš tiesų - dirbame su dreamteamu iš Jaunimo Linijos, Šiaurės Licėjaus ir su fantastiška Glasgow Universiteto mokslininke dr. Akvile Daniūnaite. Jei neužtenka motyvuotos komandos - reikia pamatyti, kaip su ašarom akyse mokytojos į emociškai raštingesnį pasaulį paleidžia jas įsimylėjusių vaikučių grupeles po kursų. O taip pat - koks grįžtamasis ryšys gaunamas iš tėvų net prabėgus metams. Esame vieninteliai Europoje, kurie sugebėjome išvystyti moderniu psichologijos mokslu pagrįstus mokymus mažiesiems. Reikia atsiraitoti rankoves ir kuo plačiau šį gėrį vystyti Lietuvoje, o vėliau - gal ir kitose draugiškose šalyse. Kaip mėgsta sakyti stąrtąpai - sky is the limit!

KAIP ATRODYS ATRANKA?

Viso laukia trys etapai.

I etapas:
Iki balandžio 1 d. perskaitysiu visas gautas anketas, visiems atrašysiu ir atsirinksiu 6 tinkamiausias.

II etapas:
Kviesiu atlikti nedidelę ir daug laiko nereikalaujančią užduotį, kurią paskirtu laiku aptarsime pasi‘zoom‘inę. Atrinksiu tris tinkamiausias, likusiems padovanosiu po knygą.

III etapas:
Kartu su keletu Laimės mokytojų, pakviesime jus draugiškų pietų ir pabendrauti, pasibandyti kaip mums sekasi vieniem su kitais susitarti. Po šio etapo susirinksiu feedbacką iš mokytojų ir kartu atsirinksime tą vieną. Likusiem dviem padovanosiu kvietimus į 2025 vasarį vyksiantį emocinės gerovės festivalį Pauzė (www.forumaspauze.lt).

Dėsiu visas pastangas, kad visas atrankos procesas sukurtų kuo mažiau streso. Labai kviečiu aplikuoti užpildant formą apačioje.

Anketa jau uždaryta, ačiū aplikavusiems.

bottom of page